Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Zamknij

Polityka prywatności

Zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Klientach sklepu www.olympicsport.pl:

 

  • Gromadzenie danych osobowych
    W celu dokonania zakupów w internetowym sklepie www.olympicsport.pl wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu zakupów i zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Wypełnienie formularza rejestracyjnego pozwala Klientowi na powrót do zakupów bez konieczności ponownego wpisywania danych niezbędnych do dokonania transakcji, a jedynie poprzez podanie zdefiniowanego loginu i hasła.
  • Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych
    Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji.
  • Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
    Sklep Olympicsport.pl oraz jego właściecie - OLYMPIC Sport Sp. z o.o. nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom.