Rowery Kellys cieszą się ogromną popularnością, która z całą pewnością nie bierze się znikąd – wszak charakteryzują się wysoką jakością, która spełni oczekiwania zarówno zwykłych miłośników jednośladów, jak i wyczynowych kolarzy.

Wiele interesujących modeli pojawiło się w kolekcji na rok 2013, którą przedstawił ten producent.

 

Największą nowością jest całkowicie nowa linia Urban Fitness, która skierowana jest do aktywnych mieszkańców miast – rowery z tej grupy stanowią połączenie rowerów szosowych i crossowych, dzięki czemu są wyjątkowo i szybkie, zachowując jednocześnie, tak ważną podczas miejskiej jazdy, wygodę.

 

Coś dla siebie w nowej kolekcji Kellys znajdą również amatorzy bardziej ekstremalnej jazdy – rowery z serii Dirt świetnie sprawdzą się przy wykonywaniu tricków oraz zarówno na sztucznych, jak i naturalnych przeszkodach, zawsze gwarantując pełne bezpieczeństwo dzięki wzmocnionym kluczowym elementom ich konstrukcji.

 

Kellys nie zaniedbuje również kolarzy górskich – do nich kierowane są modele z serii Hardtail – tak 26, jak i 29calowe – oraz KLC.

Pierwsza z nich to wyczynowe jednoślady, które poradzą sobie w każdych, najtrudniejszych nawet warunkach, druga zaś to popularne górale, których geometria ramy została przystosowana specjalnie dla pań.