Merrida to marka na pewno doskonale znana wszystkim miłośnikom rowerów.

Wszyscy ci, którzy cenią sobie wytrzymałość i niezawodność, które idą w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, na pewno nie będą zawiedzeni rowerami, jakie ten producent proponuje nam w swojej kolekcji 2013.

Największe wrażenie wśród modeli z tej kolekcji robią na pewno rowery górskie typu 29er, czyli wyposażone w koła o rozmiarze 29 cali.

Są one idealnym jednośladem dla wszystkich, którzy uwielbiają ostrą jazdę po leśnych ścieżkach i bezdrożach – ich konstruktorzy skoncentrowali się na tym, by były one stabilne, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zwrotności.

 

Warto zwrócić uwagę również na dostępne w kolekcji rowery szosowe, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o o tych, którzy cenią sobie szybką jazdę – geometria i waga ramy – nie waży więcej niż kilogram – tych rowerów oraz użyte do ich produkcji komponenty sprawiają, że szosówki Merridy jak mało które inne sprawdzą się podczas wyścigów.

 

Coś dla siebie odnajdą również miłośnicy jazdy crossowej – specjalnie dla nich producent znacznie udoskonalił wiele oferowanych modeli, dzięki czemu zadowolą najbardziej nawet wymagających rowerzystów.