Strona olympicsport.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową olympicsport.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności » .

Zamknij

Pakiet Bezpieczny Rower

Wspólnie z firmą mySafety przygotowaliśmy dla naszych klientów nowatorską usługę "Bezpieczny Rower" .

Kilka słów o naszym partnerze.
Firma mySafety koncetruje swoją działalność na ochronie rzeczy i przedmiotów codziennego użytku. Swoje usługi pozycjonuje w kategorii Personal Assistance.
Powstała w 1997 roku w Szwecji. Obecnie z bazą ponad 2,5 miliona klientów zajmuje czołową pozycję wśród europejskich asystorów.

Na czym polega usługa?
Ideą usługi "Bezpieczny Rower" jest zapewnienie skutecznej ochrony antykradzieżowej oraz bezpiecznej i szybkiej pomocy w odzyskaniu skaradzionego lub zagubionego roweru.
Rower jest chroniony przez 9 miesięcy.

FAKTY I STATYSTYKA

- 14,5 tysiąca utraconych rowerów w ubiegłym roku.
- 5,5 włamań , gdzie głównym przedmiotem był rower.
- 2,5 to średnia liczba rowerów w polskim gospodarstwie domowym
- 60% ludzi nie posiada informacji niezbędnych do zgłoszenia na policji utraty lub kradzieży roweru.
- 65 % rowerów nigdy nie odnajduje się ze względu na niemożność identyfikacji właściciela.

 


PAKIET  


Pakiet "Bezpieczny Rower" zawiera:
- naklejkę bezpieczeństwa (typ Convex) z unikalnym numerem oraz informacją że rower jest chroniony, do umieszczenia na ramie roweru.
- 2 naklejki informacyjne do umieszczenia na karcie gwarancyjnej lub na telefonie
- całodobowe numery kontaktowe z działem obsługi klienta MySafety
- serwis prowadzony przez dział obsługi klienta mySafety "Pomoc w odzyskaniu roweru"

WAŻNE

W celu aktywacji usługi zadzwoń na bezpłatną infolinię i podaj:
- umer ramy roweru
- model roweru
-numer naklejek bezpieczeństwa

 

DZIAŁANIE SERWISU

W momencie kradzieży lub zagubienia roweru, klient zgłasza ten fakt pod całodobowym bezpłatnym numerem mySafety. Numery są podane na naklejce bezpieczeństwa oraz na naklejkach informacyjnych. mySafety na podstawie wcześniej przekazanych danych (numer ID, numer ramy, zdjęcie roweru) rozpoczyna procedurę zgłaszania zdarzenia na Policji. mySafety przez rok od zdarzenia przeszukuje strony www, fora, portale aukcyjne, portale ogłoszeniowe w poszukiwaniu skradzionego, bądź zagubionego roweru. mySafety umieszcza również informacje na temat utraconego roweru na portalach społecznościowych i branżowych. Gdy rower zostanie odnaleziony przez osobę trzecią, następuje kontakt z mySafety dzięki numerowi z naklejki bezpieczeństwa. Konsultant ustala ze znalazcą termin i sposób odbioru roweru. mySafety wypłaca nagrodę znalazcy. Po odnalezieniu roweru konsultant mySafety kontaktuje się z klientem w celu ustalenia daty wysyłki roweru pod wskazany adres. Wszelkie koszty związane z poszukiwaniem i wysyłkami pokrywa mySafety.