Strona olympicsport.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową olympicsport.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności » .

Zamknij

Rowery Focus

Rowery Focus są produkowane w zakładach, które w 1992 roku założył sam Mike Kluge. Miłośnicy cyclocrossu dobrze znają to nazwisko, gdyż należy do mistrza świata w tej dyscyplinie. Siedziba firmy znajduje się w niemieckiej miejscowości Cloppenburd, skąd zarządza się oddziałami firmy na całym świecie. Pomimo dość krótkiej historii, marka może się pochwalić doskonałą jakością swoich produktów i niezwykłą innowacyjnością w dziedzinie projektowania. Rowery Focus to głównie modele szosowe, górskie, crossowe i przełajowe, budowane z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. W ofercie nie brakuje także nowoczesnych rowerów elektrycznych.

Rower Focus to symbol nowoczesnego designu, innowacyjnych koncepcji i bardzo wysokiej jakości. Te cechy sprawiają, że produkty niemieckiej marki są znane i cenione praktycznie na całym świecie. Właściciele firmy mówią, że rowery Focus to konstrukcje tworzone dla ludzi szukających wyjątkowych doświadczeń. Praktyka pokazuje, że osiągają ten cel – rowery Focus biorą bowiem udział w najbardziej wymagających wyścigach i zawodach. Szukając bezkompromisowych rozwiązań i sprzętu, który zapewni maksymalne osiągi w każdych warunkach, warto sprawdzić co oferują rowery Focus.

Marka Focus słynie ze swoich innowacji. To właśnie rowery Focus są wyposażane m.in. w niezwykle nowoczesny system zawieszenia F.O.L.D. (Focus Optimized Linkage Design). Bardzo skomplikowane badania niemieckich inżynierów zaowocowały stworzeniem zawieszenia łączącego optymalną sztywność i wytrzymałość z maksymalną redukcją wstrząsów. Zaowocowało to niespotykanie wysoką przyczepnością nawet w bardzo trudnym terenie. Elektryczne rowery Focus są tworzone w zgodzie z technologią T.E.C. (Tailored Energy Concept), która wyróżnia się elastycznością i możliwością dopasowania roweru do swoich potrzeb. Dzięki temu elektryczne rowery Focus radzą sobie świetnie zarówno w mieście, jak i na bardzo stromych, górskich szlakach.

Rower Focus będzie doskonałym wyborem dla każdego fana jazdy wyczynowej, turystyki czy sportu. Niezwykle wytrzymałe konstrukcje, nowoczesne rozwiązania techniczne i dbałość o detale to cechy, które sprawią, że rower Focus będzie wiernym i niezawodnym towarzyszem w każdej przygodzie. Focus to profesjonalne rowery dla zawodowców, ambitnych amatorów i ludzi ceniących najwyższą jakość.

Ustaw kierunek malejący
  1. Rower elektryczny górski Focus Jam HT 6.8 Nine 29 Man 2019
  2. Rower górski Focus Black Forest LTD 29 20G 2017
  3. Rower górski Focus Raven Elite 29 2018
  4. Rower przełajowy Focus Mares AL Tiagra 20G Silver 2017