Strona olympicsport.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową olympicsport.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności » .

Zamknij
Postaw na wygodę

Nie odkładaj swoich planów na później! Kupuj na wygodne raty!
To szybki i prosty kredyt bez poręczycieli. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut.
  Umów się na podpisanie umowy w naszym salonie..

Postaw na wygodę! Sprawdź, jak to działa!

 
 Wybierz towar
Wybierz towary (usługi), które chcesz kupić i zapytaj sprzedawcę o możliwość sfinansowania tego zakupu kredytem konsumenckim.

 Wypełnij wniosek kredytowy
Sprzedawca skieruje Cię do znajdującego się na terenie sklepu Punktu Obsługi Klienta lub samodzielnie przygotuje dla Ciebie wniosek kredytowy i poprosi Cię o przedstawienie niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentów.

 

O kredyt konsumencki na zakup towarów i usług  może ubiegać się osoba, która legitymuje się:
  • ważnym dokumentem tożsamości
oraz przedstawi:
  • zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów

KUPUJĄCY zobowiązany jest przedstawić osobie sporządzającej Umowę o kredyt wszystkie wymagane  informacje dotyczące źródeł i wysokości osiąganych dochodów oraz posiadanych zobowiązaniach finansowych. Na żądanie powyższe informacje powinny być dostarczone w formie pisemnej w postaci oryginału, potwierdzonej kopii lub w innej formie akceptowanej przez Kredytodawcę.
  Podpisz umowę
W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej – podpisz umowę i ciesz się udanymi zakupami już dziś!
  
   Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące sposobu zawarcia umowy kredytu
skontaktuj się z infolinią :  85 65 39 399